Страховики виплатили $570 млн після землетрусу на японському півострові Ното

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Асоціація загального страхування Японії (GIAJ) оновила дані про кількість врегульованих претензій у зв’язку із землетрусом на півострові Ното у січні цього року.

Станом на 31 травня страхові компанії Японії виплатили 90,97 млрд ієн ($570 млн) як страхове відшкодування за шкоду, заподіяну землетрусом магнітудою 7,5 балів.

До цього обсягу виплат включено претензії, отримані компаніями як загального страхування, так і страхування життя. Кількість прийнятих претензій становить 140,5 тисячі, кількість врегульованих претензій становить 133,3 тисячі.

Згідно з заявою GIAJ, щоб стали відомі остаточні збитки галузі страхування та перестрахування, знадобиться деякий час, але очевидно, що землетрус на півострові Ното 1 січня стане одним із найдорожчих в історії Японії з точки зору застрахованих збитків.

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що страхові компанії Південної Кореї готуються приймати претензії від постраждалих внаслідок землетрусу магнітудою 4,8 бала в окрузі Буан провінції Північна Чолла. Землетрус став найсильнішим цього року і найпотужнішим, колись зареєстрованим у південно-західному регіоні країни.

Коментарі