Страхування політичних ризиків зростатиме наступного року на тлі виборчих кампаній

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Аналітики Chaucer очікують на сплеск попиту на страхування політичних ризиків, оскільки у 2024 році у багатьох країнах мають відбутися вибори.

«За прогнозами, у 2024 році попит на страхування політичних ризиків зросте через збільшення кількості виборів у всьому світі, події, що зазвичай підвищує цінність економіки, і разом збільшує політичний ризик для бізнесу, який працює в країнах, які стикаються з політичною невизначеністю», – йдеться у звіті британської страхової групи Chaucer.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту Chaucer відомо, що наступного року кількість виборів у всьому світі збільшиться на 14%. Особливу увагу з боку страховиків викликатимуть вибори у США, Південній Америці, Індонезії, Південній Кореї, Індії, Мексиці та Великій Британії.

Всього на 2024 рік заплановано 64 електоральні раунди проти 56 роком раніше.

Згідно з звітом, «масові заворушення після президентських виборів у США у 2020 році та президентських виборів у Бразилії у 2022 році, виявили ризики, з якими стикаються компанії у роки виборів, наголосивши на необхідності страхових полісів для захисту своїх активів».

Коментарі