Стратегічний план SCOR допоможе відновити прибутковість та рейтинги: Fitch Ratings

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Аналітики міжнародної рейтингової агенції високо оцінили цілі французької перестрахувальної компанії SCOR, опубліковані в Стратегічному плані на 2024/26 р.р.

На думку Fitch, цей план допоможе відновити прибутковість перестраховика та високий рівень рейтингу фінансової стійкості SCOR до А+ із прогнозом «стабільний».

«Стратегія використовує сприятливі ринкові умови і передбачає істотного ризику виконання, який міг би погіршити кредитний профіль групи», – йдеться у звіті Fitch Ratings.
Автори звіту зазначають, що дії SCOR у рамках стратегічного плану створюють «менш волатильні та стійкіші доходи за одночасного забезпечення консерватизму в резервах».

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що SCOR зобов’язалася досягти щорічного економічного зростання на 9% при постійних відсоткових ставках та обмінних курсах. Цільовий показник платоспроможності: коефіцієнт платоспроможності в оптимальному діапазоні від 185% до 220%. Група прагне підтримувати безпеку своїх клієнтів на рівні AA», – йдеться в прес-релізі.

Коментарі