Тайванський страховик життя випустив облігації, щоб диверсифікувати джерела капіталу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Провідний страховик життя з Тайваню Cathay Life Insurance провів випуск 10-річних субординованих облігацій на суму $600 млн. Це перший випадок, коли у Тайвані страхова компанія провела емісію облігацій, виражених у доларах США.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що виручені від продажу облігацій кошти будуть спрямовані на зміцнення фінансової структури Cathay Life, збільшення її капіталу та покращення коефіцієнта достатності капіталу.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings надало офшорним доларовим облігаціям другого рівня субординованого капіталу рейтинг «BBB+».

Нагадаємо, Комісія з фінансового нагляду Тайваню у березні 2024 року випустила регуляторний дозвіл на випуск страховиками облігацій, які враховуються при розрахунку капіталу шляхом створення SPV за кордоном.

Раніше повідомлялося, що італійська страхова група Generali оголосила про успішне завершення купівлі компанії з управління активами із США Conning Holdings та дочірніх компаній Conning у тайванської компанії Cathay Life.

Коментарі