СГ «ТАС» підтвердила звання лідера ринку ОСЦПВ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страховая группа ТАС логотип
Моторне (транспортне) страхове бюро України оприлюднило результати роботи ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників за ІІІ квартал 2022 року.

Отже, за даними бюро, загалом протягом липня – вересня учасниками ринку ОСЦПВ було укладено 2090999 договорів обов’язкової «автоцивілки», з яких 259350 було оформлено Страховою групою «ТАС».

Обсяг зібраних за звітний період всіма учасниками ринку страхових платежів склав понад 2,08 млрд грн. При цьому перше місце за сумою залучених премій вчергове посіла Страхова група «ТАС», що вже впродовж багатьох років є безперечним лідером ринку обов’язкової «автоцивілки».

Традиційно першою стала СГ «ТАС» і за кількістю врегульованих за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників вимог постраждалих: з усіх 26553 виплат, здійснених членами МТСБУ, 2951, тобто фактично кожну дев’яту, здійснила саме Страхова група «ТАС».

В цілому за три місяці учасниками ринку ОСЦПВ було виплачено в якості страхових відшкодувань потерпілим понад 700 млн грн, з яких 79489043 грн виплатила СГ «ТАС», посівши перше місце і за цим показником.

Залишається додати, що перше місце посіла СГ «ТАС» і серед лідерів ринку обов’язкової «автоцивілки» за швидкістю виплат та якістю врегулювання: кількість скарг на компанію від страхувальників та постраждалих є мінімальною – при тому що оперативність здійснення виплат є найвищою серед провідних страховиків сегменту.

Нагадаємо, загалом за десять місяців 2022 року, включаючи понад вісім місяців повномасштабної війни, Страхова група «ТАС» виплатила в якості страхових відшкодувань за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників сумарно 295,3 млн грн, що є найвищим показником на ринку.

Коментарі