У Монте-Карло відкрилася Конференція перестраховиків Rendez-Vous de Septembre

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Щорічна міжнародна Конференція перестраховиків Rendez-Vous de Septembre відкрилася у Монте-Карло. Протягом чотирьох днів відбудуться тематичні панелі, дискусії, лекції, на яких представники перестрахувальних компаній та галузеві аналітики обговорюватимуть головні проблеми та завдання перестрахової галузі.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування, напередодні відкриття Конференції провідні перестрахувальні компанії опублікували програмні статті, в яких виклали своє бачення найближчих перспектив перестрахувальної галузі в умовах інфляційного тиску, волатильності ринків капіталу та стрімкої цифровізації операційної діяльності.

Наприклад, перестраховик Hannover Re очікує подальшого підвищення цін та покращення умов продовження з 1 січня 2024 року для перестрахування майна та страхування від нещасних випадків. «Геополітична невизначеність, стійко високі темпи інфляції та зростаючі витрати через великі втрати, ймовірно, призведуть до подальшого поліпшення цін та умов». – йдеться у прес-релізі Hannover Re.

У компанії також вказують на пробіли, що ростуть, у таких сферах як кібернетичні ризики та події природного катастрофічного характеру. «Протягом року ми спостерігали зростання ризиків, пов’язаних із антропогенними втратами. Ми очікуємо, що ця тенденція збережеться», – прокоментував Свен Альтхофф, член виконавчої ради Hannover Re.

Коментарі