У НБУ відбулася зустріч із представниками українського страхового ринку

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
У Національному банку України відбулася зустріч представників страхового ринку з керівництвом та профільною командою регулятора.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на повідомлення НБУ, учасники зустрічі обговорили поточний стан та перспективи розвитку страхового сектору України, питання інтеграції страхового ринку до міжнародної спільноти, а також розширення інвестиційних можливостей та залучення репутабельних інвесторів.

Глава НБУ Андрій Пишний відзначив зростання інвестиційної привабливості страхового ринку, про що свідчить «кілька знакових інвестиційних угод, укладання яких свідчить про довіру іноземних інвесторів до українського страхового сектору та його довгостроковий потенціал».

Учасники зустрічі також торкнулися перспектив розвитку страхування військових ризиків. «Місткість цього сегменту вже перевищує $1 млрд і продовжує зростати. Лише за перший квартал 2026 року страховики уклали майже стільки договорів страхування військових ризиків, як за весь 2025 рік», – повідомили у НБУ.

Представників української страхової галузі запросили приєднатися до Ukraine Recovery Conference, яка відбудеться 25-26 червня у Гданську та стане важливим майданчиком для презентації потенціалу українського страхового сектору міжнародним партнерам та інвесторам.

Коментарі