У Німеччині кожні 20 хвилин відбувається крадіжка застрахованого вантажу

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Німецька страхова асоціація (GDV) повідомила про помітне зростання крадіжок застрахованих вантажів. Особливою увагою злочинців користуються електроніка, фармацевтична та хімічна група товарів.

«Німецькі транспортні страховики фіксують явне збільшення крадіжок: електронні пристрої, а також хімічна та фармацевтична продукція стають все більш популярними у злодіїв, тоді як текстиль та цигарки крадуть рідше», – йдеться у звіті.

Для звіту проаналізовано 1007 застрахованих випадків розкрадань за період з 2017 по 2022 рік.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту GDV відомо, що кожного року в Німеччині 26 тисяч вантажівок зазнають розкрадання, внаслідок чого вартість збитків становить 13 млрд євро. Супутні збитки у розмірі 900 млн євро становлять штрафи за затримку поставок, витрати на ремонт, а також вартість втраченої вигоди та виробничі втрати контрагентів.

У звіті йдеться про те, що кожні 20 хвилин у Німеччині відбувається крадіжка того чи іншого застрахованого вантажу. «Нам потрібні вищі стандарти безпеки, інвестиції в технології безпеки вантажних автомобілів та причепів та безпечніші паркувальні місця для вантажівок», – прокоментував Йорг Асмуссен, генеральний директор GDV.

Коментарі