У третьому кварталі сектор InsurTech залучив $1,1 млрд фінансування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
За третій квартал 2023 року у всьому світі компанії із сектора страхових технологій InsurTech залучили $1,1 млрд фінансування. Згідно зі звітом страхового та перестрахувального брокера Gallagher Re, у звітному кварталі було укладено 119 угод проти 97 угод у другому кварталі.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на звіт Gallagher Re, середній розмір угоди впав на 16,4% у квартальному вирахуванні до шестирічного мінімуму в $10,3 млн, а інвестиції в Life&Health InsurTech впали ще на 4,5% у квартальному обчисленні до $166 ,6 млн.

Більше половини всього обсягу фінансування припадає на США (55,4%), а частка фінансування компаній InsurTech на ранній стадії становила майже чверть всього обсягу.

«Ми продовжуємо рухатися через вирішальний переломний момент глобального InsurTech: від першої фази, «великого експерименту», до другої фази, орієнтованої на стійкі, прибуткові бізнес-результати за рахунок точності, а не обсягу», – прокоментував керівник відділу Gallagher Re.

Нагадаємо, у другому кварталі було отримано 43 корпоративні інвестиції в InsurTech від страховиків, з яких 34,9% були спрямовані на стартапи в США – більше, ніж у будь-якій іншій країні. Середній обсяг угоди склав $12,4 млн, що на 16% менше за аналогічний показник кварталом раніше.

Коментарі