Україна активно обговорює з міжнародними страховиками покриття для перевезення зерна

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхове покриття для морських суден, що перевозять зерно з українських портів може забезпечити група міжнародних страховиків, включаючи Lloyd’s.

Про це повідомляє Financial Times із посиланням на коментар заступника міністра економіки України. За його словами, угода між банками та міжнародними страховими групами за участю відповідних міністерств «активно обговорюється та опрацьовується».

Інтернет-ресурсу УкрСтрахування відомо, що страхова угода має запрацювати вже у вересні, щоб забезпечити покриття ризиків для морських перевезень в акваторії Чорного моря. Очікується, що страхова схема покриватиме до 30 морських суден щомісяця. Розподіл ризиків здійснюватиметься між державою та страховими компаніями.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль на конференції з керівниками закордонних дипломатичних установ України заявив, що Україна розглядає можливі варіанти для страхування суден, які проходять «зерновим коридором».

«Україна як держава за рахунок бюджету рішенням уряду застрахувала всі торгові судна, які здійснюють експорт та імпорт товарів через Дунайські порти», – сказав прем’єр-міністр Шмигаль.

Коментарі