В Австралії пропонують удосконалювати систему регулювання та страхування електросамокатів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
В Австралії планують розробити механізми регулювання та страхування для власників та користувачів електросамокатів. З такою пропозицією виступила професійна асоціація правників Австралії (ALA).

У заяві ALA йдеться, що власники електросамокатів користуються юридичними прогалинами в системі регулювання та страхування, уникаючи відповідальності перед третіми особами за завдану шкоду.

«Поточні вимоги до страхового покриття означають, що травми, спричинені електросамокатами, можуть призвести до того, що постраждалий не зможе відшкодувати збитки, а водій електроскутера виявиться фінансово вразливим для претензій на значну компенсацію», – сказав Шон Маркус, національний президент ALA . За його словами, далеко не всі водії електросамокатів мають відповідну страховку. Крім цього, президент ALA вказав на брак загальнодоступної інформації про страхування електроскутерів.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування із заяви ALA відомо, що в Австралії за останній рік різко зросла кількість травм за участю електросамокатів.

Коментарі