
Результати опитування показали деяке погіршення оцінок поточного стану та стабільності фінансового сектора до значних викликів.
45% учасників опитування продовжують оцінювати стан фінансового сектора як добрий або дуже добрий, але зросла кількість тих, хто очікує на погіршення стійкості фінансового сектора в найближчі шість місяців. Баланс відповідей залишається позитивним (+21%), але порівняно з опитуванням у листопаді 2023 року знизився на 5 в.п.
Інтернет-ресурсу УкрСтрахування з матеріалів звіту відомо, що головним джерелом системних ризиків фінансового сектору залишається війна з росією.
Головними ризиками, окрім війни, є корупція, діяльність правоохоронних органів та судової системи, якість людського капіталу, шахрайство та кібернетичні загрози. Ризики інфляції та захисту прав кредиторів та інвесторів дещо ослабли.

Коментарі