В Україні стартувала інформаційно-просвітницька програма «Знай свої права: страхування»

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Національний банк України запустив Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку програму «Знай свої права: страхування», метою якої є захист прав споживачів страхових послуг.

«Цього року наша інформаційно-просвітницька кампанія «Знай свої права» присвячена страхуванню та має на меті нагадати споживачам про те, як важливо не допускати порушення своїх прав при користуванні фінансовими послугами», – йдеться у повідомленні НБУ.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування з повідомлення НБУ відомо, що в рамках програми споживачі дізнаються про те, як обрати страхову компанію, на що звертати увагу при укладанні договору страхування, де шукати і як отримати вичерпну інформацію про страхові продукти, як діяти при настанні страхового випадку та як надходити, якщо зіткнулися з нав’язуванням договору страхування чи порушенням прав споживача.

Компанія «Знай свої права: страхування» відбувається за підтримки міжнародного партнера – Проекту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» та триватиме до кінця вересня 2024 року. Онлайн-майданчиком для її проведення стане освітній сайт Національного банку фінансової грамотності «Гаразд».

Коментарі