Велика Британія підтримає проєкт страхування воєнних ризиків в Україні

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
До реалізації пілотного проєкту Європейського банку реконструкції та розвитку зі страхування воєнних ризиків приєднається уряд Великої Британії. Про це інтернет-ресурсу УкрСтрахування відомо з повідомлення Міністерства економіки України.

Відповідна Заява про наміри була підписана між урядом Великої Британії та ЄБРР 31 жовтня 2023 року. Проект ЄБРР передбачає створення нового фонду для сприяння розвитку міжнародного ринку перестрахування та страхування майнових та торговельних ризиків, включаючи страхування товарів, що знаходяться у дорозі чи на зберіганні.

«Прогрес у розробці та практичному змісті цього проекту, у реалізації та зміцненні інших проєктів зі страхування військових ризиків, ініційованих урядами, міжнародними фінансовими інститутами та страховими компаніями, показує, що наші партнери розуміють виняткову важливість цього напряму у контексті відновлення України», – прокоментувала Перший віце-прем’єр-міністр Юлія Свириденко.

У прес-релізі також йдеться, що окрім адміністрування та технічного супроводу проекту ЄБРР, Велика Британія також сприятиме міжнародному інтересу до проєкту завдяки своєму статусу світового лідера у сфері страхування.

Коментарі