Від страхування Східноафриканського нафтопроводу (EACOP) відмовилися ще дві компанії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародні страховики Arch Capital Group та AEGIS London поповнили список тих, хто відмовився надавати страхову та перестрахувальну підтримку Східноафриканського нафтопроводу (EACOP). Це сталося після критики багатьох екологічних організацій, які провели акцію протесту біля будівлі лондонського офісу Arch.

Arch Capital Group Ltd. може підтвердити від імені своїх андеррайтингових операцій, що вона не випускала і не випускатиме будь-яких страхових полісів, що покривають Східноафриканський нафтопровід», – йдеться у заяві страхової компанії.

Декількома днями раніше AEGIS London також оголосила про виключення з покриття Східноафриканського нафтопроводу, оскільки цей проект не відповідає їх екологічній та соціальній політиці.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що список компаній, які відмовилися від андеррайтингу Східноафриканського нафтопроводу (EACOP), поповнився двома членами Лондонського Lloyd’s – Argo Group та Axic Capital – та британською компанією RSA Insurance. Компанія з Ганновера (Німеччина) Talanx також заявила про те, що залишає проект EACOP.

Серед тих, хто раніше відмовився від андеррайтингу EACOP, – Hannover Re, SCOR, Swiss Re, AXA та Zurich Insurance, Munich Re та Allianz.

Коментарі