Використовувати нові можливості в умовах геополітичних ризиків запропонували у Сінгапурі

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Глава фінансового регулятора Сінгапуру впевнений у тому, що геополітичні ризики продовжать посилюватися, тому страхова і перестрахувальна галузь повинна адаптуватися, використовуючи можливості, що відкриваються. Про це пан Раві Менон сказав у своєму виступі 30 жовтня на 19-й Сінгапурській міжнародній конференції з перестрахування.

За словами високопосадовця Сінгапуру, епоха низьких відсоткових ставок закінчилася, перестраховики стикаються зі збільшенням вартості претензій, зокрема щодо ризику природних катастроф.

«Інвестиційні портфелі перестраховиків отримують зиск від підвищення прибутковості в умовах вищих відсоткових ставок. Але щодо зобов’язань, перестраховики стикаються зі зростанням поточних сум претензій, викликаним інфляцією», – сказав він.

«Нам необхідно посилити пом’якшення ризиків через державно-приватне партнерство, при цьому страховики та перестраховики інформуватимуть директивні органи своїм розумінням факторів ризику та втрат», – сказав Менон. Він також запропонував державно-приватне партнерство у секторі кібербезпеки.

Коментарі