Виплата СГ «ТАС» за пошкоджене в Словаччині авто перевищила 400 тис. грн

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страховая группа ТАС логотип
Наскільки важливо мати надійний страховий захист під час перебування в іншій країні, знає, напевно, кожен автомобіліст, який принаймні хоч один раз їздив за кордон на власному авто. Адже будь-який інцидент на дорозі в чужій країні може обернутися суттєвими проблемами, зокрема фінансового характеру: ремонт авто за кордоном коштує зазвичай набагато дорожче, аніж в Україні.

Та, якщо про необхідність мати «Зелену картку» знають всі водії, які перетинають кордон, то про доцільність оформлення договору КАСКО, що діятиме на території іншої держави, подеколи забувають. І – даремно, оскільки потім ризикують залишитися сам на сам із питаннями, як, де і насамперед за що ремонтувати своє пошкоджене з власної вини авто?

Аварія, в якій зазнав серйозних пошкоджень автомобіль BMW X3, сталася в Словаччині, де його власник, громадянин України, перебував у відрядженні. На слизькій дорозі кросовер почало заносити, водій втратив контроль над кермуванням і в результаті авто врізалося в стовп.

Перелік пошкоджень автомобіля через удар виявився чималим – обидва передні крила, капот, передній бампер, блок-фари, лобове скло тощо. Однак самостійно вирішувати фінансові проблеми, пов’язані із подоланням наслідків інциденту, власникові BMW не довелося – в нагоді став договір страхування наземного транспорту «ЄвроКАСКО 5 зірок» від СГ «ТАС», який має широку територію покриття і захищає автовласників від всіх можливих негараздів із авто як в Україні, так і поза її межами.

Страховик, вивчивши обставини пригоди, визнав випадок страховим та врегулював, виплативши належне страхове відшкодування – в розмірі понесених власником пошкодженого автомобіля збитків. Сума виплати склала 400250 грн.

Залишається додати, що авто було застраховано СГ «ТАС» за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО».

Нагадаємо, договір страхування наземного транспорту «ЄвроКАСКО 5 зірок» включає в себе п’ять програм автострахування – різних за наповненням та відповідно різної вартості.

Страховий тариф за договором становить від 0,99%.

Таким чином, в рамках одного договору кожен автовласник в залежності від власних потреб в рівні страхового захисту, свого водійського досвіду, режиму експлуатації авто та фінансових можливостей може обрати оптимальну для себе програму автострахування на випадок можливих негараздів – і все це за абсолютно прийнятною для себе ціною.

Коментарі