Влада Таїланду залучає туристів новою програмою медичного страхування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Туристи, які відвідують Таїланд, матимуть змогу скористатися медичною страховою програмою з покриттям $14 тисяч. Про це заявив міністр туризму Таїланду, пояснивши цей крок прагненням пожвавити туристичну індустрію, яка постраждала через пандемічні обмеження.

Інтернет-ресурсу УкрСтрахування відомо, що страхова програма для іноземних туристів пропонує покриття від 500 тисяч бат ($14 тис) до 1 млн бат ($28 тис) залежно від складності страхового випадку.

Ініціатива почала діяти з 1 січня та триватиме до 31 серпня «з метою зміцнення впевненості туристів у своїй безпеці під час перебування в країні». За словами міністра, схема страхування не покриватиме інциденти, що виникли внаслідок недбалості, навмисних дій, незаконної діяльності чи участі у небезпечній діяльності застрахованого.

Згідно з попередніми розрахунками, страхова схема дозволить залучити 35 млн відвідувачів та $55 млрд доходів від туризму у 2024 році.

Нагадаємо, середньорічний темп зростання страхового сектора non-life Таїланду в короткостроковій перспективі становитиме 5,7%, що дозволить уже до 2027 року сягнути $11 млрд преміального доходу. Такий прогноз зробили аналітики GlobalData, оцінюючи перспективи сектора у межах видів страхування, крім страхування життя.

Коментарі