Вже майже 1 000 клієнтів скористалися Особистим Кабінетом СК «Експрес Страхування» для укладання і пролонгації договорів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Клієнти СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, все частіше користуються можливістю підписання та пролонгації договорів онлайн через особистий кабінет. З початку його запуску сервісом скористалось вже майже 1 000 клієнтів Компанії і цей функціонал стає дедалі популярнішим.

Доля підписаних через Особистий кабінет клієнта договорів страхування серед інших електронних засобів підписання договорів, які пропонує клієнтам Компанія, таких як Вчасно, М.E.Doc, Paperless складає 94%.

Нагадаємо, що СК «Експрес Страхування» створила умови для підписання та пролонгації укладених раніше договорів КАСКО та ДЦВ (добровільної цивільної відповідальності) через особистий кабінет клієнта на офіційному сайті компанії.

Проста покрокова інструкція в Особистому кабінеті допомагає швидко пройти реєстрацію, ідентифікацію, ознайомитись з договором прямо з екрану монітору або телефона і, за необхідності, роздрукувати його. Таким чином, для підписання документу не потрібен цифровий підпис – лише телефон.

Найчастіше клієнти використовують такі додаткові сервіси особистого кабінету, як перевірка діючих договорів страхування та онлайн оплата договору страхування, оскільки в такому випадку не стягується комісія.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій у Компанії забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

Компанія входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Коментарі