Японський страховик Tokio Marine зберіг високі рейтинги від AM Best

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародна страхова група Tokio Marine та її дочірні підрозділи у США стабільно зберігають рейтинг фінансової стійкості A++ та довгострокові кредитні рейтинги емітента на рівні «aa+». Про це йдеться у новому рейтинговому звіті міжнародної агенції AM Best. Прогноз щодо цих кредитних рейтингів – «Стабільний».

Рейтинги відображають стійкість балансу страховика, яку AM Best оцінює як найсильнішу, а також найвищі операційні показники, сприятливий бізнес-профіль та сильне управління корпоративними ризиками.

Оцінка міцності балансу Tokio Marine відображає капіталізацію з поправкою на ризик, яка знаходиться на найвищому рівні, згідно з коефіцієнтом достатності капіталу AM Best.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування також відомо, що прибуток Tokio Marine схильний до волатильності через збитки від стихійних лих у Японії. Нагадаємо, за підсумками першого кварталу, що завершився 30 червня, Tokio Marine наростила чистий прибуток на 25% за рахунок зниження збитків на ризик природних катастроф і доходів від перестрахування в США.

Коментарі