З початку року застраховані втрати через природні катастрофи становили $80 млрд

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
За шість місяців з початку 2025 року сукупний обсяг застрахованих втрат через природні катастрофи склав $80 млрд, більша частина збитків припадає на лісові пожежі в Каліфорнії.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на звіт перестрахувальної групи з Німеччини Munich Re, страхова галузь зазнала збитків, що перевищують на 25% аналогічний показник за першу половину 2024 року ($64 млрд).

Загальні економічні втрати за перше півріччя склали $131 млрд, що нижче за результат 2024 року ($155 млрд), але значно вище за середній показник за попередні роки.

Погодні катаклізми стали причиною 88% загальних втрат і 98% застрахованих збитків, тоді як частка землетрусів складає 12% і 2% відповідно.

«Катастрофи, подібні до тієї, що сталася в Лос-Анджелесі, стали вірогіднішими через глобальне потепління, і вони дають нам дуже важливий урок: люди, влада та компанія повинні адаптуватися до нових обставин. Найкращий спосіб уникнути втрат — це вжити ефективних превентивних заходів, таких як міцніші конструкції будівель та інфраструктури, які краще витримують стихійні лиха», – прокоментував Томас Бланк, член правління Munich Re.

Коментарі