За минулий тиждень європейські країни зазнали мільйонних збитків від аномальної погоди: Aon

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародний страховий та перестрахувальний брокер Aon у своєму щотижневому звіті про природні катастрофи представив прогнозну оцінку збитків від сильних конвективних штормів у низці європейських країн.

Згідно з звітом Aon, конвективні шторми, що обрушилися на Західну, Центральну та Південно-Східну Європу в період з 27 червня по 2 липня, як очікується, призведуть до економічних та страхових втрат, що сягають сотень мільйонів євро.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту Aon відомо, що до сукупної оцінки збитків включені штормові опади та грози у Німеччині, сильний град у Франції та Італії. Сильний вітер зі швидкістю понад 100 км/год обрушився на Німеччину, Францію, Чехію та інші європейські регіони.

У регіоні Фонтану на півдні Швейцарії стався руйнівний зсув, на півночі Італії та Австрії сильні повені та град також завдали істотних збитків. Інші погодні події також відбулися у Чехії та Польщі.

«Загальні сукупні економічні та застраховані втрати від нещодавньої грозової активності у Західній та Центральній Європі оцінюються у сотні мільйонів євро. Більша частина фінансових втрат, ймовірно, буде пов’язана з градом, що обрушився на Німеччину та Францію, а також з додатковими збитками внаслідок сильних дощів та раптових повеней, які були в інших частинах регіону», – йдеться у звіті Aon.

Коментарі