За місяць ринок небанківських фінансових установ України скоротився на 62 компанії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Національний банк України опублікував дані щодо кількісного складу ринку небанківських фінансових установ за січень 2024 року.

Згідно з НБУ, у звітному місяці ринок небанківських фінансових установ України скоротився на 62 компанії, у тому числі ринок залишили 31 фінансова компанія, 2 страховики, 21 ломбард, 7 лізингових компаній, 4 кредитні спілки. Реєстр поповнився трьома страховими брокерами.

Таким чином, станом на 1 лютого 2024 року в Україні працюють 1058 небанківських фінансових установ (компаній), у тому числі 99 страховиків та 36 страхових брокерів.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що Національний банк України отримав 282 запити на реєстраційні та ліцензійні дії. Кількість запитів від фінансових компаній, ломбардів та лізингодавців становила 143. Кількість запитів по банкам – 25, по кредитним спілкам та колекторським компаніям – 5, по страховикам – 109.

Нагадаємо, у ПАТ «Українська охоронно-страхова компанія» анульовано низку ліцензій на провадження страхової діяльності. Крім цього, страховика виключено із Державного реєстру фінансових установ України на підставі його власної заяви.

Коментарі