За перше півріччя загальні збитки з ризику природних катастроф становили $110 млрд

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова та перестрахувальна компанія з Німеччини Munich Re підготувала звіт про збитки через природні катастрофи у першому півріччі, назвавши землетруси в Туреччині та Сирії найруйнівнішою та найдорожчою подією. Водночас страхове покриття ризику землетрусу в Туреччині залишається недостатнім.

У звіті йдеться про те, що Турецький пул страхування від катастроф (TCIP) забезпечує обов’язкове страхування житлових будівель у Туреччині, але в даний час має проникнення страхування трохи більше 50%.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту Munich Re відомо, що загальні збитки щодо ризику природних катастроф становлять $110 млрд. Цей результат перевищує середні показники за десятиліття. Сукупні застраховані збитки через події природного катастрофічного характеру в першому півріччі становили $43 млрд, що також вище за середній показник.

«Нам необхідно адаптуватися, щоб набагато ефективніше справлятися з наслідками глобального потепління/…/, застосовуючи відповідні методи будівництва, вибираючи ділянки, здатні протистояти майбутнім впливам, та маючи страховку для покриття негайних фінансових наслідків», – прокоментував Томас Бланк, член правління Munich Re .

Коментарі