
Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту GlobalData відомо, що за середньорічного темпу зростання 5,1% до 2029 року галузь загального страхування досягне 85,4 млрд гонконгських доларів ($10,9 млрд) проти очікуваного преміального доходу $8,9 млрд 2025 року.
Приріст сектору поточного року становитиме 4,7%, що пояснюється відновленням економіки, зростанням попиту страхування здоров’я, збільшенням чисельності літнього населення та частоти стихійних лих.
«Збільшення числа випадків стихійних лих, таких як тайфуни та повені, спонукало страховиків переглянути моделі ризику та запровадити суворішу політику андеррайтингу. Очікується, що інвестиції уряду Гонконгу в інфраструктурні проекти ще більше зміцнять ринок страхування майна, оскільки страховики адаптуються до кліматичних ризиків та пропонують інноваційні рішення, як-от параметричне страхування», – прокоментував старший аналітик GlobalData.
Коментарі