Запущено українську платформу даних про воєнні ризики за участю Marsh McLennan

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Платформа даних про воєнні ризики, розроблена за партнерства міжнародного страхового брокера Marsh McLennan та Урядів України, запущена в роботу.

Платформа містить консолідовані дані про інциденти, пов’язані з воєнними діями, у тому числі, детальну інформацію про частоту і тип атак за місцем розташування, а також додаткову інформацію про типи атакованих активів, а також про ступінь завданих збитків.

Джон Дойл, президент і генеральний директор Marsh McLennan, прокоментував: «Сьогоднішній день знаменує собою важливу віху на шляху України до відновлення та реконструкції після наслідків цього жорстокого конфлікту, що продовжується».

«Українська платформа даних – перша у своєму роді – дає можливість світовій страховій та інвестиційній спільноті, а також урядам отримувати дані для набагато більш точної оцінки ризиків та створення більшої впевненості в інвестиціях», – сказав він.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що брокерська компанія Marsh McLennan на безоплатній основі надаватиме послуги з розробки та надання платформи даних про воєнні ризики.

Коментарі