Застраховані збитки від пожежі на гавайському острові Мауї оцінюються у $1 млрд

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Аналітична компанія Moody’s Investors Service оцінила застраховані збитки від масштабної пожежі на гавайському острові Мауї $1 млрд.

Розрахунок застрахованої шкоди здійснювався з урахуванням даних про пошкоджені будівлі та середню вартість будинку. «З огляду на те, що середній будинок на одну сім’ю оцінюється в $1,5 млн, передбачувані збитки в першу чергу торкнуться страховиків майна та нещасних випадків», – йдеться у звіті.

Аналітики вказують на те, що найбільші втрати зазнають страховики P&C, бізнес-портфель яких орієнтований на страхування житлової та комерційної нерухомості.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що енергетична компанія Hawaiian Electric підозрюється у причетності до руйнівної пожежі. Група юристів заявила, що спалах стався внаслідок обриву ліній електропостачання, які не були знеструмлені, незважаючи на попередження про високий рівень пожежної небезпеки.

Раніше повідомлялося, що пожежа на острові Мауї (штат Гаваї) завдала загальної економічної шкоди на суму понад $5,5 млрд. Такі дані наводить аналітична компанія Karen Clark&Company (KCC).

Коментарі