Збитки від лісових пожеж у Канаді оцінюються в мільярди доларів США

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
У черговому аналітичному звіті міжнародного страхового брокера Aon дається оцінка сукупним збиткам від лісових пожеж, що продовжуються в Канаді. Так, станом на 21 серпня у провінції Британська Колумбія було зареєстровано понад 300 лісових пожеж.

Найбільшим осередком займання стала пожежа Макдугалл-Крік. «Хоча було досягнуто прогресу у боротьбі з пожежею в Макдугалл-Крік, понад 30 тисяч людей по всій Британській Колумбії були змушені залишити свої будинки», – йдеться у звіті Aon.

У зв’язку з цими новими осередками спалаху збільшилася вартісна оцінка економічної шкоди, яка, на думку аналітиків Aon, становитиме «мільярди доларів США». Згідно зі звітом Aon, лісові пожежі в Канаді набули особливо широкого поширення, торкнувшись більшості канадських провінцій і випалюючи 14 мільйонів гектарів землі, що значно перевищує звичайний рік.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на звіт DBRS Morningstar повідомляв, що страхові збитки, пов’язані з лісовими пожежами, у третьому кварталі становитимуть від $700 млн до $1,5 млрд, але ці збитки будуть керовані для страховиків.

Коментарі