Zurich робить нову пропозицію, рада директорів Beazley дає попередню згоду

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
У спробі отримати згоду ради директорів Beazley швейцарська страхова група Zurich Insurance зробила покращену пропозицію щодо купівлі Beazley за £8 млрд.

Про це інтернет-ресурсу УкрСтрахування відомо з повідомлення агентства Bloomberg. Нова пропозиція Zurich Insurance полягає у купівлі Beazley із розрахунку 1310 пенсів за одну акцію. Дана пропозиція про наміри Zurich щодо Beazley стала шостою за рахунком.

Раніше пропозиція Zurich Insurance полягала в купівлі британського спеціалізованого страховика за 1280 пенсів за одну акцію. Тоді рада директорів Beazley назвала пропозицію Zurich Insurance такою, що «суттєво недооцінює Beazley та її довгострокові перспективи як незалежну компанію».

Нова пропозиція Zurich Insurance отримала попереднє схвалення ради директорів Beazley.

Згідно з спільною заявою, рада директорів Beazley «дійшла висновку, що фінансові умови пропозиції перебувають на рівні, який він вважатиме за доцільне рекомендувати» своїм акціонерам.

За словами генерального директора Zurich Insurance, компанія Beazley дуже добре доповнює наш бізнес, нам все в ній потрібно і подобається. Ми ідеально підходимо один до одного».

Коментарі