Послуги

Послуги страхових компаній

Зелена карта

Путешествие на автомобиле обладает своими преимуществами: независимость от местных маршрутов общественного транспорта, возможность самостоятельно планировать отправление и прибытие в какую-либо местность и так далее. Однако отправляясь в путешествие или командировку на любом виде автотранспорта за границу, вам понадобится страховой полис “Зеленая карта” (Green Card).. По своей сути,  «Зеленая карта» – это «автогражданка» для поездок за

Туристична страховка

Страхування туристів, які виїжджають за кордон, є гарантією отримання медичної допомоги на протязі всієї поїздки. Вирушаючи в подорож, не хочеться думати про те, що можливість підхопити вірус, харчове отруєння або отримати травму при знаходженні в незнайомих умовах набагато вище, ніж у звичайній домашній обстановці. Найчастіше туристи скаржаться на харчові розлади, вірусні інфекції, травми при заняттях екстремальними видами туризму, і навіть укуси комах. Цей перелік можна продовжити також загостренням хронічних захворювань серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої або опорно-рухової систем, алкогольними отруєннями або неприємними проявами акліматизації.

Добровільне медичне страхування в Україні

Добровільне медичне страхування на ринку України оповите шлейфом чуток та домислів, що ґрунтуються на недостатній поінформованості населення. Ми допоможемо знайомитися з особливостями цієї страхової послуги та розвіяти деякі стереотипи.
страхование КАСКО Украина

Страховка КАСКО в Україні: ціна, розрахунок та оформлення

Страхування КАСКО затребуване автовласниками, які відповідально підходять до питання захисту свого автомобіля від пошкодження внаслідок ДТП, угону або несанкціонованих дій третіх осіб. Автовласник може оформити договір страхування автомобіля за програмою КАСКО та розраховувати на повне страхове відшкодування збитків у разі настання страхового випадку.
купить ОСАГО онлайн

Страхування ОСАГО (автоцивілка): розрахунок вартості та особливості оформлення

Поліс страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (ОСАГО) є обов'язковим при керуванні автотранспортним засобом. Відсутність поліса ОСАГО, згідно з Правилами дорожнього руху, кваліфікується як серйозне порушення, карається накладенням штрафу та складанням протоколу про адміністративне правопорушення.