Більш як вдвічі зросла кількість клієнтів СК «Експрес Страхування» з ОСЦПВ у 2023 році

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд Пока что нет оценок, голосуйте!
За рік кількість клієнтів, які придбали поліс ОСЦПВ від СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, зросла на рекордні 122% — більш ніж у двічі.

Це найбільший показник на ринку страхування цивільно-правової відповідальності України за цей період – середній показник росту кількості полісів серед страхових компаній становив 6,8%.

Виплати Компанії з ОСЦПВ зросли майже у 1,5 рази (на 39,4%), до 30,5 млн грн, кількість врегульованих полісів – майже на чверть (на 22,5%).

Зі збільшенням кількості клієнтів та виплат росте і швидкість врегулювання страхових подій. За підсумками грудня 2023 року середня кількість днів від дати заяви до дати виплати становила 26 проти 76 днів у грудні 2022 року.

Нагадуємо, що на строк врегулювання з ОСЦПВ загалом впливають 3 основні чинники:

  • Визначення винуватця – не завжди водії можуть дійти згоди щодо цього питання самостійно і є потреба з’ясовувати обставини компетентними органами.
  • Наявність документів – вчасне оформлення заяви про подію прискорить термін її врегулювання.
  • Висновок незалежного експерта – на жаль через війну в Україні кількість незалежних експертів в регіонах України суттєво скоротилась, а до тих що залишились існує запис і це збільшує терміни врегулювання подій з ОСЦПВ.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками ІІІ кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Комментарии