Більш як вдвічі зросла кількість клієнтів СК «Експрес Страхування» з ОСЦПВ у 2023 році

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 1 голос, середній: 5,00 з 5.
За рік кількість клієнтів, які придбали поліс ОСЦПВ від СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, зросла на рекордні 122% – більш ніж у двічі.

Це найбільший показник на ринку страхування цивільно-правової відповідальності України за цей період – середній показник росту кількості полісів серед страхових компаній становив 6,8%.

Виплати Компанії з ОСЦПВ зросли майже у 1,5 рази (на 39,4%), до 30,5 млн грн, кількість врегульованих полісів – майже на чверть (на 22,5%).

Зі збільшенням кількості клієнтів та виплат росте і швидкість врегулювання страхових подій. За підсумками грудня 2023 року середня кількість днів від дати заяви до дати виплати становила 26 проти 76 днів у грудні 2022 року.

Нагадуємо, що на строк врегулювання з ОСЦПВ загалом впливають 3 основні чинники:

  • Визначення винуватця – не завжди водії можуть дійти згоди щодо цього питання самостійно і є потреба з’ясовувати обставини компетентними органами.
  • Наявність документів – вчасне оформлення заяви про подію прискорить термін її врегулювання.
  • Висновок незалежного експерта – на жаль через війну в Україні кількість незалежних експертів в регіонах України суттєво скоротилась, а до тих що залишились існує запис і це збільшує терміни врегулювання подій з ОСЦПВ.

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 6 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП-10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

Із квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками ІІІ кварталу 2023 року Компанія здобула найвищі («зелені») оцінки з ОСЦПВ («автоцивілки») за кожним із трьох ключових показників рейтингу МТСБУ: загальної оцінки діяльності, якості врегулювання збитків та рівня скарг від потерпілих і страхувальників.

Коментарі