Допомога на дорозі: як працює служба техдопомоги та як її викликати?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 8 голосів, середній: 4,13 з 5.
техпомощь на дороге
Вирушаючи в поїздку, більшість автомобілістів сподіваються на удачу в дорозі, упускаючи з уваги ефективніший спосіб убезпечити себе від неприємних сюрпризів. Сучасний ринок автомобільних послуг чуйно реагує на те, що максимально користується попитом у автомобілістів. Одним із таких сервісних напрямів є автомобільний асистанс оперативна та всебічна допомога в дорозі. Існує кілька варіантів убезпечити себе у дорозі. Про це й йтиметься у цій статті.

Техдопомога на дорозі: основні відомості

Послуга автомобільної допомоги на шляху в Україні перебуває на стадії розвитку. За неофіційними даними, дорожнім асистансом користуються від 5 до 7% всіх автомобілістів. Інші водії свідомо нехтують цим, воліючи економити на своєму комфорті та безпеці, або просто не мають повної та достовірної інформації про сервіс.

Дорожній асистанс можуть надавати як самостійні та незалежні компанії, так і автодилери або страхові компанії. За бажання ознайомитися з переліком компаній дорожнього асистансу можна при оформленні полісу автострахування КАСКО або обов’язкової «автоцивілки» ОСАЦВ. Нерідко при покупці автомобіля пропонується разом зі страховкою та карти компаній, що надають дорожній асистанс.

Допомога на дорозі 24/7: КЛІКАЙ Викликати

Щоб розуміти, у чому полягає послуга автомобільного асистансу, слід уявити себе на місці водія, у якого пробито колесо, раптово закінчився бензин, відбулася технічна несправність транспортного засобу або виникла термінова необхідність зупинитися на нічліг у незнайомому місці. Це лише мала частина послуг, які на першу вимогу нададуть служби дорожнього асистансу. Розглянемо детальніше спектр всіх можливостей від дорожнього сервісу.

Дорожній асистанс: що входить до переліку послуг

Сервісна лінійка послуг техдопомоги на дорозі варіюється відповідно до комплексної програми, яку пропонують компанії. Це можуть бути як економ-варіанти, що включають лише необхідні послуги, так і преміум-варіанти, що пропонують користувачеві максимальне сервісне покриття.

Економ-варіант карти дорожнього асистансу (базовий):

  • Евакуація транспортного засобу з місця ДТП;
  • Евакуація ТЗ за технічної несправності;
  • Запуск двигуна (прикурювання) від зовнішнього джерела;
  • Доставка та/або зміна пошкодженого колеса;
  • Доставка палива;
  • Розігрів замків та/або їхнє аварійне відкриття.

Цей базовий перелік надає більшість компаній дорожнього асистансу: наприклад, CarPro це входить у програму Basic.

Преміум-варіант програми технічної допомоги на дорогах, крім перерахованих вище, входять:

  • Організація у виборі та доставці запчастин та комплектуючих;
  • Послуги автосервісу;
  • Організація послуг автомийки;
  • Трансфер до місця призначення/проживання;
  • Інформаційна підтримка;
  • Юридична допомога;
  • Організація медичної допомоги;
  • Підбір місця проживання у готелі;
  • Організація та доставка іншого транспортного засобу;
  • Оренда змінного автомобіля;
  • Інше.

карта ассистенс

Як вибрати програму дорожнього сервісу

Цілком зрозуміло, що повнота клубної картки (сервісної програми) кожної компанії, що надає послуги дорожнього асистансу, безпосередньо впливатиме на вартість. Щоб зробити найбільш правильний вибір при покупці програми дорожнього асистансу, автовласник повинен знати можливості, у тому числі й технічного характеру компанії-постачальника послуги. Для цього слід ознайомитись з інформацією, що викладена на офіційних сайтах таких компаній.

Якщо вибір компанії зроблено, то наступний крок знайти найбільш оптимальне співвідношення «ціна/якість» кожної програми. Для зручності клієнта на сайті British auto club розміщений онлайн-калькулятор для швидкого розрахунку програми дорожнього сервісу.

Щоб скористатися цим інструментом, клієнт повинен заповнити порожні поля або зробити вибір зі списку.

Онлайн калькулятор для розрахунку вартості картки дорожнього асистансу обробляє такі дані:

  1. Марка автомобіля;
  2. Вартість автомобіля;
  3. Франшиза при пошкодженні ТС;
  4. Франшиза під час знищення авто або його викрадення;
  5. Надання іншого автомобіля (за бажанням);
  6. Враховувати чи не враховувати провину автомобіліста (на вибір).

Як працює служба допомоги на дорозі

Якщо автовласник має з собою карту дорожнього асистансу, то при виникненні будь-яких труднощів технічного, інформаційного або іншого виду слід зателефонувати по гарячій лінії. Зв’язавшись із оператором, власник картки дорожнього асистансу може розраховувати на оперативне реагування сервісної служби.

Викликати допомогу на дорогах власнику картки асистансу можна у будь-який час доби та будь-якої точки України чи європейських країн. Це сучасний спосіб захистити себе від неприємностей у дорозі, вирішити низку першочергових проблем та зробити свою поїздку максимально комфортною.

служба помощи на дороге

Переваги дорожнього асистансу

Скептики вважають послугу дорожнього асистансу чимось надмірним та непотрібним. Такі автовласники воліють ремонтувати автомобіль самостійно, але більшість упевнена в тому, що саме з ними в дорозі не станеться чогось непередбачуваного. Є й такі, хто вважає за краще економити на карті дорожнього асистансу, і такі, хто навіть не чув про таку послугу.

Цілодобово: Допомога на дорозі в один дотик

Тим часом переваги дорожнього асистансу наступні:

  • сервіс доступний усім дорогах країни і там;
  • купівля карти асистансу дозволить заощадити великі фінансові витрати;
  • перелік послуг клієнт може вибрати на власний розсуд;
  • послуга доступна у режимі 24/7;
  • замовити картку можна в режимі онлайн на веб-сайтах компаній-провайдерів послуг.

Дорожній асистанс це сучасний атрибут практичного та досвідченого водія, ефективний спосіб вирішення дорожніх проблем. Сервіс знаходить все більше користувачів, які вже встигли гідно оцінити якість сервісу. В умовах безвізового режиму, коли багато українських автомобілістів вирушають у поїздки Європою, цей сервіс має блискучі перспективи для подальшого розвитку.

Коментарі