Найбезпечніші автокрісла – ТОП 5 бустерів 2024

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4 голоси, середній: 5,00 з 5.
детские автокресла рейтинг
Перед запуском у серійне виробництво кожне дитяче автокрісло проходить краш-тест. Локальні випробування профпридатність який завжди показують об'єктивні результати. Умови перевірки автокрісел на безпеку безпосередньо на підприємстві іноді виявляються недостатньо жорсткими. Для того, щоб максимально убезпечити водіїв та пасажирів, незалежні спілки автомобілістів часто проводять краш-тести самостійно.

Для цього навіть сформовано спеціальний перелік критеріїв, яким повинні відповідати надійні, ергономічні та зручні автокрісла: комфорт, екологічність, ергономічність, система фіксації, експлуатація та догляд.

У статті до уваги читачів представлений рейтинг безпечних автокрісел, створений на основі результатів досліджень  ADAC – найбільшого в Європі альянсу автомобілістів. Ми взяли до уваги той факт, що в залежності від ваги та віку пасажира існує 4 категорії дитячих автомобільних бустерів, тому склали незалежний ТОП для кожної групи.

ТОП-5 автомобільних бустерів у категорії 0/0+ – від 0 до 12 місяців:

RECARO Privia Evo

RECARO Privia Evo racing red

– Безпечне та ергономічне, оснащене системою жорсткої фіксації Isofix, розроблене без використання токсичних та небезпечних для здоров’я речовин автокрісло.

Ціна: приблизно 6500 грн.

Stokke iZi Go Modular

Stokke iZi Go Modular

– Невелике автокрісло зі зручними елементами, що фіксують, та екологічною основою. Не оснащено системою Isofix, що робить її менш безпечною, ніж лідер рейтингу.

Ціна: приблизно 8500 грн.

Cybex Aton 5

автокресло Cybex Aton 5

– автокрісло, створене популярним німецьким виробником, зручне у використанні, екологічне та ергономічне. З мінусів – відсутність системи Isofix, низький ступінь захисту від бічних ударів.

Ціна: приблизно 4000 грн.

CYBEX Cloud Q

Cybex Cloud Q автокресло

– автокрісло, що заробило оцінку “Задовільно” за параметром екологічності. До недоліків цього бустера відноситься відсутність системи фіксації Isofix та недоробки у плані практичності та ергономічності.

Ціна: приблизно 8500 грн.

Hauck Zero Plus Comfort

Hauck Zero Plus Comfort

– стабільний “трієчник”, модель, що заробила середню позначку практично за всіма параметрами, серед яких система кріплення, комфорт, ергономічність, екологічність та догляд.

Ціна: приблизно 3600 грн.

ТОП-5 автокрісел у категорії 1 – від 9 місяців до 4 років:

RECARO Optiafix

RECARO Optiafix автокресло

– Одна з найпопулярніших позицій асортиментного ряду торгової марки. Максимально зручний в експлуатації, екологічний та простий у догляді автобустер. Купити автокрісло RECARO Optiafix можна на моє юей

Ціна: приблизно 8100 грн.

BRITAX Römer King II

BRITAX Römer King II

– недороге автокрісло з хорошими експлуатаційними характеристиками та показниками безпеки. Легко встановлюється та вилучається із салону автомобіля, міцно фіксується та захищає пасажира від ударів з усіх боків.

Ціна: приблизно 6000 грн.

 

KIDDY Phoenixfix 3

KIDDY Phoenixfix 3

– Достойний конкурент RECARO Optiafix. Зручне, компактне автокрісло, яке не потребує специфічного догляду та легко встановлюється на шасі.

Ціна: приблизно 7400 грн.

– Достойний конкурент RECARO Optiafix. Зручне, компактне автокрісло, яке не потребує специфічного догляду та легко встановлюється на шасі.

Ціна: приблизно 7400 грн.

 

 

CHICCO Oasys 1 Evo Isofix

Chicco Oasys 1 Evo Isofix

Вдалося пройти не всі етапи тестування, тому пункт “Безпека” оцінено експертами на міцну трійку. В іншому автокрісло цілком гідне – його зручно використовувати, воно міцно фіксується та підходить для використання в автомобілях будь-яких марок.

Ціна: приблизно 5900 грн.

MAXI-COSI Rubi XP

MAXI-COSI Rubi XP

– бустер, який оцінений як задовільно безпечний через відсутність системи жорсткої фіксації в автомобілі.

Ціна: приблизно 4000 грн.

 

 

ТОП-5 крісел у групі 1/2/3 – від 1 до 12 років:

RECARO Monza Nova IS

RECARO Monza Nova IS

– один із лідерів загальних рейтингів, стабільний хорошист, що показує високі результати за показниками міцності, надійності, безпеки та ефективності використання. Експерти називають Monza Nova найкращим дитячим утримуючим пристроєм десятиліття.

Ціна: приблизно 6500 грн.

 

Joie Transcend

Joie Transcend автокресло

– міцне та довговічне автокрісло, яке практично не викликає питань з технічного боку. Що стосується екологічності, на даний момент, на жаль, не встановлено, чи є у складі пристрою шкідливі речовини.

Ціна: приблизно 7000 грн.

CASUALPLAY Multiprotector Fix II

CASUALPLAY Multiprotector Fix II

– Зручне автокрісло, компактне і легко транспортується. Недоліки – відсутність надійних кріплень Isofix, проблеми з чищенням, пранням та доглядом.

Ціна: приблизно 7000 грн.

 

 

Nania I-Max SP

Nania I-Max SP автокресло

– суперечлива позиція у рейтингу. Дослідження ADAC показали, що незважаючи на екологічність та простоту у догляді, крісло не дуже зручне у використанні. Крім того, відсутність системи Isofix робить його вразливою точкою в автомобілі.

Ціна: приблизно 3000 грн.

Osann I-Max SP

Osann I-Max SP

– крісло, яке за результатами тестування істотно поступається своїм конкурентам у плані безпеки, надійності, ергономічності та зручності у використанні, але в той же час має високі показники екологічності, піддається очищенню та поверхневому пранню, має невеликі габарити.

Ціна: від 3000 грн.

 

ТОП-5 автокрісел у категорії 2/3 – від 3 до 12 років:

Cybex Solution Q2-fix Plus

Cybex Solution Q2-fix Plus

– безпечний та високоякісний автомобільний бустер, оснащений похилим підголівником, системою регулювання висоти, ременями та бічними подушками безпеки, функцією ультра-протек.

Ціна: приблизно 7000 грн.

 

RECARO Monza Nova 2 Seatfix

RECARO Monza Nova 2 Seatfix

– один із перших автобустерів, оснащених індикатором правильної установки. Крісло має властивість прискореного зростання – його розміри легко регулюються. Monza Nova відрізняється екологічністю та простотою у догляді – знімний чохол легко чистити, прати і навіть міняти.

Ціна: від 5900 грн.

 

Recaro Milano

Recaro Milano автокресло

– недорогий та якісний бустер, що відповідає сучасним вимогам та стандартам. Завдяки алюмінієвому каркасу дана модель є одним із найлегших сучасних автокрісел, практичних у використанні та доступних для транспортування вручну.

Ціна: від 5700 грн.

Bebe Confort Hipsos Safe Side

Bebe Confort Hipsos Safe Side

– Модель, яку експерти оцінили задовільно. Є деякі питання до її безпеки – вона витримала далеко не всі випробування автомобільних альянсів організацій, що ітестують.

Ціна: від 3500 грн.

 

Chicco Key 2-3

 

Chicco Key 2-3

– автокрісло, яке, на думку професіоналів, має замикати рейтинг. До його мінусів експерти віднесли відсутність системи надійної фіксації, подушок безпеки та спеціальних бічних протекторів.

Ціна: від 3800 грн.

 

Як вибрати ідеальне автокрісло?

Процес пошуку та вибору гідного дитячого автомобільного бустера – найважливіше завдання батьків-автовласників. Насамперед під час аналізу пропозицій на ринку слід звернути увагу саме на незалежні результати краш-тестів.

Завдяки даним зі зведених таблиць та рейтингів можна зупинити свій вибір на дійсно надійному та безпечному автокріслі.

Враховуючи той факт, що автомобільні крісла купуються не на один рік – доки дитина не досягне певного віку, до їх вибору варто підходити з усією властивою законослухняним батькам відповідальністю. Саме тому вищенаведені ТОПи можуть стати справжнім путівником під час пошуку оптимальної моделі автолюльки, крісла та бустера.

Коментарі

  1. Avatar
    Катя Безьязычная

    Спасибо за статью, очень полезная, мы благодаря ей выбрали наше кресло, взяли себе Maxi-Cosi MiloFix, оно удобное, комфортное. Кстати и по краш тестам очень хорошо себя показывает.