Рейтинг відеореєстраторів для автомобіля 2024: як вибрати найкращий?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 4 голоси, середній: 5,00 з 5.
автомобильный видеорегистратор
автомобильный видеорегистратор

Відеореєстратори для авто – річ корисна. З їхньою допомогою можна довести свою непричетність до ДТП, записати розмову зі співробітником ДПС, зафіксувати протиправну поведінку інших учасників дорожнього руху.

Сьогодні на цьому сегменті ринку представлена ціла маса варіантів відеозапису від різних виробників. Як вибрати відеореєстратор для автомобіля? На що звертати увагу? Які функції корисні, які – ні?

Особливості вибору хорошого автомобільного відеореєстратора

Как выбрать видеорегистратор для автомобиля

Якісна техніка не обов’язково має бути дорогою. При виборі реєстратора необхідно звертати увагу на такі показники:

Кріплення

Тут є 2 варіанти: знімне на присосці, незнімне на липучці. Камеру часто крадуть, тому автолюбителі віддають перевагу знімному варіанту кріплення, коли реєстратор можна сховати в бардачок.

Варто звернути увагу на площу присоски – чим вона більша, тим надійніше зчеплення зі склом. Також чим більше площа присоски, тим менше тремтить камера на поганій дорозі, що гарантує кращу якість запису. Але з іншого боку, велика площа кріплення перешкоджатиме нормальному огляду водія.

Розширення

Зараз відеореєстратори для автомобіля створюють запис у форматі HD та FullHD. Реєстратори із записом меншої якості навіть не варто розглядати. Часто на ринку можна зустріти хибне FullHD, коли виробник покращує якість за рахунок штучного додавання пікселів методом інтерполяції. Така техніка не здатна дати якісну картинку.

З двох варіантів HD або FullHD – краще останній. Він дає кращу якість картинки, на якій можна буде розглянути номери авто, дорожні знаки і т.д.

Об’єктив

Кращі відеореєстратори мають великий об’єктив, здатний гарантувати належну якість запису. Варто звернути увагу на матеріал виготовлення лінз. Це може бути пластик (полікарбонат) чи скло. За рахунок своєї зносостійкості скло в рази краще полікарбонату, але таких моделей на ринку небагато.

Можливість повороту камери

Найбільш бюджетні моделі дозволяють регулювати лише висоту камери, без можливості її повороту вліво-вправо. Хороший відеореєстратор повинен мати таку функцію, вона дуже важлива для запису розмови з патрульним інспектором.

Наличие дисплея

Через дисплей, даже самый крохотный, можно оперативно просмотреть запись без подключения техники к компьютеру (телефону). В то же время, не стоит покупаться на дисплеи больших размеров. Они будут перекрывать обзор.

Часто видеорегистратор в автомобиль имеет дополнительные функции, которые могут считаться избыточными. От каких из них можно отказаться совсем:

Светодиодная подсветка

Максимальный радиус освещения – 1.5 метра. В условиях ночной темноты этого явно недостаточно.

Ручные регулировки

Ручная регулировка цвета и ручное переключение на ночной режим абсолютно не нужны. Лучше остановить свой выбор на технике с автоматическим режимом.

Як вибрати відеореєстратор?

Грунтуючись на вищесказане, хороша модель повинна бути забезпечена знімним кріпленням-присоскою середніх розмірів, форматом запису FullHD, скляним об’єктивом, можливістю повороту камери в будь-який бік та з невеликим дисплеєм. Але крім цього існує і багато інших функцій: можливість підключення додаткових камер, створення запису, що нестирається при ударі авто, наявність приймача GPS і т.д. Необхідність кожної з них обумовлюється особистим забаганням автовласника.

Рейтинг відеореєстраторів. ТОП 10 варіантів: від бюджетних до найкращих

Який відеореєстратор кращий? Наведемо ТОП 10 моделей станом на 2021 рік:

10. Artway AV-338

Видеорегистратор Artway AV-338

Бюджетний варіант Відрізняється невеликими габаритними розмірами, малою вагою та високою роздільною здатністю запису. У стандартній комплектації йде провід великої довжини, який може дотягнутися будь-куди. Зі суттєвих недоліків – низька ємність акумулятора, при відключенні відеореєстратора від живлення зйомка швидко припиняється.

9. KARKAM T1

Видеорегистратор KARKAM T1

Модель, що потрапила в огляд відеореєстраторів через вдале поєднання ціни та якості. Відрізняється невеликими габаритами та невеликою вагою. Однак вбудований акумулятор витримує всього 10 хвилин автономної роботи, а в самому реєстраторі немає вбудованої пам’яті, запис виконується лише на флеш-карту.

8. Prestige DVR-338

Видеорегистратор Prestige DVR-338

Формат запису FULLHD, але за рахунок цього 1 хвилина запису займає приблизно 100 мегабайт, що обумовлює низьку кількість даних, що зберігаються. Кут огляду камери дозволяє знімати не лише простір попереду капота, а й з боків від нього. Основний недолік – слабкий корпус, що часто ламається.

7. AdvoCam FD Black-GPS

Видеорегистратор AdvoCam FD Black-GPS

Якість запису SuperFullHD. Відеореєстратор починає свою роботу разом із запуском двигуна авто та припиняє, коли двигун глухне. У разі удару або різкого прискорення, яке характерне при ударі авто ззаду, буде створено окремий файл, що не стирається. З недоліків – часто видає помилку читання флеш-карти, через що реєстратор необхідно перезапускати.

6. Finevu CR-2000S

Видеорегистратор Finevu CR-2000S

Відмінна якість запису FullHD. В наявності автомобільний відеореєстратор має систему GPS. Гарний мікрофон охоплює весь діапазон звуків. Головний недолік – занадто чутливий датчик удару, при включенні якого створюється фал, що не стирається. На поганих дорогах працює дуже часто.

5. DatakamG5-CITYMAX-BF

Видеорегистратор DatakamG5-CITYMAX-BF

Топ 5 відеореєстраторів. Поєднує в собі функції реєстратора та антирадару. Має два слоти для карток пам’яті, в комплекті йде досить довгий шнур. З недоліків – висока вартість та періодичний «глюк», що скидає всі налаштування до заводських.

4. Sho-MeCombo 1

Видеорегистратор Sho-MeCombo 1

Відмінна якість запису, можливість автономної роботи від вбудованого акумулятора щонайменше 30 хвилин. Сповіщає про камери фотофіксації, що стоять попереду, у тому числі і про встановлені пересувні «триноги». Дуже гарне складання, модель довговічна. Недоліки – висока ціна, величезні габарити.

3. TrendVision MR-710GP

Видеорегистратор TrendVision MR-710GP

Відмінна якість запису, надійне кріплення, яке утримує реєстратор на склі навіть у сильні морози. Але за мінусової температури техніка довго «прогрівається», іноді гальмує. Нічна зйомка не найкращої якості.

2. Neoline X-COP 9000

Видеорегистратор Neoline X-COP 9000

Вирізняється своєю високою функціональністю. Крім того виконує функції антирадару. Можливе підключення камери заднього виду. Головна камера захоплює кілька смуг руху. Однак модель дуже масивна, громіздка.

1. StreetStorm STR-9970BT

StreetStorm STR-9970BT

Очолює рейтинг відеореєстраторів. Незважаючи на свої компактні розміри, поєднує всі можливі функції: реєстратор, антирадар, система GPS і т.д. Можна налаштувати зв’язок Bluetooth з телефоном.

Яку модель відеореєстратора вибрати? Тут знову-таки все залежить від конкретних переваг та можливостей автовласника. З бюджетних варіантів найкращий – AdvoCam FD Black-GPS. Тут є мінімальний набір усіх потрібних функцій.

Коментарі