Заміна колеса у дорозі: вартість послуги та як її замовити?

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок 2 голоси, середній: 5,00 з 5.
замена колеса в дороге
У багажнику майже кожного автовласника є запасне колесо та мінімальний набір інструментів для його самостійної установки. Здавалося б, ця передбачливість має гарантувати вдалу поїздку та убезпечити водія від занепокоєння. Але на шляху можуть виникнути непередбачувані проблемні ситуації, пов’язані з гострою необхідністю заміни колеса на автомобілі.

Для наочності розглянемо варіант, коли стало непридатним не одне, а кілька коліс, при монтажі колеса виникли труднощі або потрібне звичайне підкачування колеса. У таких випадках водій шукає варіанти допомоги з боку, звертаючись до автовласників, що проїжджають, або набираючи телефонний номер аварійної або сервісної дорожньої служби.

Допомога на дорозі 24/7: КЛІКАЙ Викликати

Розглянемо, у чому переваги служби дорожнього асистансу, у чому полягає ця послуга та як стати власником картки дорожнього асистансу.

Заміна та підкачування коліс: послуги від служби допомоги на дорозі

Питання “Що робити, якщо стався прокол колеса на дорозі?” не виникає у тих, хто возить із собою «запаску», має необхідний інструмент та практичний досвід самостійної заміни колеса. Такі водії приймаються за справу, не покладаючись на чиюсь участь. Так не застане зненацька прокол колеса власників карт дорожнього асистансу, до переліку послуг яких включена дана опція.

Заміна пробитого колеса, у тому числі підвезення нового колеса, входить в основну програму сервісної допомоги на дорозі. Купуючи карту дорожнього асистансу, за невелику плату автовласник може розраховувати на низку послуг.:

 • Заміна колеса;
 • Підвезення палива;
 • Зарядка акумулятора;
 • Відкриття замків авто;
 • Транспортування несправного автомобіля.

Розширені програми дорожнього асистансу, крім перелічених вище, надають ще ряд додаткових послуг.

Наприклад, власники карт Premium від British auto club можуть скористатися низкою послуг безлімітно, отримати інформаційно-консультаційну, юридичну підтримку або звернутися за допомогою за будь-яких інших непередбачених ситуацій на дорозі.

Доставка та/або заміна колеса відбувається в рамках комплексної програми, розробленої відповідно до потреб клієнта.

Заміна колеса у дорозі: у чому полягає послуга

Отже, у разі виникнення проблемної ситуації слід зв’язатися з диспетчером компанії, що є постачальником дорожніх послуг, і викласти суть проблеми. У вказане місце прибуде автомеханік і здійснить усі необхідні процедури:

 • Демонтаж старого колеса;
 • Монтаж нового колеса;
 • Підкачування коліс (якщо потрібно).

Слід зазначити, що монтаж здійснюється або запасним колесом, яке вже є у автовласника, або новим колесом, доставленим представником сервісної служби. За потреби проводиться заміна кількох коліс або їх перестановка з урахуванням зносу для покращення ходових характеристик транспортного засобу.

Карта CarPro Basic передбачає одноразову послугу із покриттям витрат.

Умови інших програм CarPro надають право на розширений перелік дорожньої допомоги на території України.

замена колеса на дороге

Прокол колеса на дорозі: вартість разової послуги

Якщо автовласник не є власником картки дорожнього асистансу, то він звертається до однієї зі спеціалізованих сервісних служб, що надають вузькопрофільні послуги:

 • Доставити та встановить колесо;
 • Відкрити автомобільний замок;
 • Завести автомобіль від зовнішнього джерела живлення;
 • Інше.

Недоліків у таких послугах немає, крім:

 • вони розраховані на одноразовість;
 • вони не комплексні, а мають вузьку спрямованість (тільки заміна колеса, лише заряджання акумулятора тощо).

Можна заперечити, що такі сервісні компанії можуть надавати широкий спектр послуг. Правильно, але це послуги не об’єднані в одну комплексну програму для конкретного клієнта.

Ціна послуги у Києві та Київській області коливається від 300 до 400 грн. така вартість послуги, до якої слід додати вартість нового колеса та його доставку. У різних сервісних служб ця послуга тарифікується по-різному, тому слід при оформленні замовлення уточнити всі деталі.

Заміна колеса на автомобілі: географічне покриття

Географічне покриття карт дорожнього асистансу поширюється на всій території України. Це означає, що будь-де власники карт асистансу отримають оперативну допомогу в найкоротші терміни. Компанії-провайдери дорожнього асистансу працюють у партнерстві з іншими сервісними службами, забезпечуючи комплексність послуг та широке територіальне покриття.

Цілодобово: Допомога на дорозі в один клік

При покупці карт асистансу можна вибрати компанії, які надають підтримку на дорогах країн-членів Євросоюзу, що стає все більш затребуваним в умовах безвізового режиму України та країн Європейського союзу.

Переваги дорожнього асистансу

 • Гарантія безвідмовності та якості послуги;
 • Оперативність рішення;
 • Доступність сервісу цілодобово та щодня (24/7);
 • Широкий спектр послуг у межах однієї програми.

Дорожній асистанс в Україні стає все більш затребуваним, наявність такої карти гарантує автовласнику максимальну безпеку та комфорт у поїздці, високий рівень технічної, організаційної чи інформаційної допомоги.

Коментарі