Акціонерів страхової компанії Chubb очікує на підвищення дивідендів за підсумками року

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Рада директорів міжнародної страхової компанії Chubb має намір запропонувати Загальним зборам акціонерів підвищити дивіденди до $3,44 за одну акцію. Виплата дивідендів здійснюватиметься рівними траншами щокварталу. За підсумками 2022 року пропонується виплатити дивіденди $0,86 проти $0,83 щоквартально.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що у четвертому кварталі 2022 року загальний чистий прибуток Chubb скоротився на 38,7% до $1,3 млрд проти $2,1 млрд у четвертому кварталі 2021 року. Водночас, операційний результат Chubb збільшився на 3% до $1,7 млрд.

За весь минулий рік загальний чистий прибуток Chubb склав $5,3 млрд. порівняно з $8,5 млрд. роком раніше. Показник операційного прибутку за рік зріс на 15,9% до $6,5 млрд. У компанії назвали такий результат рекордним за всю історію Chubb.

Нагадаємо, Chubb створила глобальний підрозділ, який надаватиме повний спектр страхових продуктів та послуг підприємствам, які займаються розробкою або застосуванням нових технологій та процесів, що допомагають знизити залежність від викидів вуглецю.

Коментарі