Альянс Net-Zero намагається утримати учасників та повернути тих, хто залишив NZIA раніше

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Альянс страховиків Net-Zero (NZIA) має намір послабити правила, щоб стабілізувати внутрішню обстановку, уникнути подальшого скорочення чисельності NZIA і спробувати «створити умови» для повернення учасників, що вибули.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з ситуацією. Створена у 2021 році для координації зусиль страховиків щодо досягнення нульових викидів до 2050 року у своїх андеррайтингових портфелях, NZIA є однією з кількох галузевих коаліцій у рамках парасолькової групи Glasgow Financial Alliance for Net Zero (GFANZ).

На сьогоднішній день NZIA налічуєть 12 учасників у порівнянні з піковим числом у 30 компаній.

Інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на представників страхового сектора повідомляв, що вихід зі складу Альянсу є результатом політичного тиску з боку групи прокурорів-республіканців. Нагадаємо, на адресу Альянсу страховиків Net-Zero надійшло письмове звернення від колективу генеральних прокурорів-республіканців (RAGA), в якому висловлюється «занепокоєння щодо законності їхніх зобов’язань співпрацювати з іншими страховиками та власниками активів, щоб сприяти активному клімату».

У листі міститься низка претензій щодо діяльності страховиків Net-Zero та їх зобов’язань щодо скорочення страхового покриття для проектів з вуглецевим слідом.

Коментарі