Аналітики Swiss Re прогнозують вплив парламентських виборів у Франції на страховиків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Вплив політичної невизначеності у Франції після виборчої кампанії до парламенту виявиться для страхового сектора насамперед через розвиток ринку державних облігацій. Про це йдеться у звіті аналітичної служби швейцарської страхової групи Swiss Re.

«Ринки суверенних облігацій, які є основним каналом передачі невизначеності політики Франції європейським страховикам, встановили премію за невизначеність для Франції, яка, як ми бачимо, зберігається», – йдеться у звіті Swiss Re Institute.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування відомо, що результатом парламентських виборів у Франції є відсутність абсолютної більшості як крайніх лівих, так і крайніх правих. Такий результат усуває ризик радикальних бюджетних витрат, що не фінансуються, але також зберігає інші ризики, пов’язані з бюджетними видатками.

Нагадаємо, в умовах політичної турбулентності через дострокові парламентські вибори рейтинги компаній страхового сектору Франції залишаються стабільними. Про це йдеться у звіті міжнародної рейтингової агенції Fitch Ratings.

Автори звіту зазначають, що «потенційне збільшення суверенних ризиків може поставити під сумнів певні фактори, що впливають на рейтинги страховиків, які здатні витримати цю дію завдяки своєму надійному бізнес-профілю та високій капіталізації».

Коментарі