Австралійська Suncorp наростила інвестиційний дохід і повідомила про прибуток $582 млн

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Одна з провідних страхових компаній Австралії Suncorp Group підбила підсумки за першу половину 2024 фінансового року, повідомивши про зростання чистого прибутку на 5,4% до $582 млн. Преміальний дохід у секторі non-life збільшився на 16,3% до $6,9 млрд. Цей приріст підтримувався збільшенням кількості клієнтів та цільового ціноутворення.

Як повідомляє інтернет ресурс УкрСтрахування з посиланням на прес-реліз Suncorp, важливим фактором зростання доходів страховика стала дохідність інвестиційних операцій. «Сприятлива динаміка ринкової вартості по всьому бізнесу загального страхування призвела до вищого чистого інвестиційного доходу у розмірі $396 млн. порівняно з $167 млн. у першому півріччі 2023 року.

Витрати з ризику стихійних лих за звітний період склали $568 млн, що на $112 млн нижче за суму резерву страховика за цей період.

Нагадаємо, чистий прибуток Suncorp у 2023 фінансовому році склав $1,15 млрд, що перевищує аналогічний показник минулого року і відповідає раніше заявленим прогнозним цілям щодо прибутку.

Коментарі