Азіатським перестраховикам слід змінити підходи до оцінки ризику: Fitch Ratings

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
В умовах інфляційного тиску, ринкової волатильності та зростаючих природних катастроф азіатським перестрахувальним компаніям слід покращити аналіз даних, щоб розуміти потенційний вплив рівнів ризику їхнього портфеля на оптимізацію ціноутворення. Такий висновок міститься у новому звіті міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings.

У звіті під назвою «Азіатський ринок перестрахування: зміцнення ринку змінює стратегії перестрахування в Азії» говориться: «Перестраховикам доведеться оптимізувати портфельні ризики, оскільки вони переоцінюють свою схильність до ризику, щоб упоратися з невизначеністю на тлі вищих збитків, пов’язаних із погодою, та нестабільними економічними умовами».

Автори звіту вказують на те, що показники капіталізації та левереджу перестраховиків, які мають рейтинг Fitch в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, залишаються порівнянними з їхніми рейтингами.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що страхові компанії Гонконгу будуть змушені в майбутньому підвищити ставки за договорами автострахування як для підприємств, так і для приватних осіб.

Коментарі