Банк Англії проводить другий етап дослідження стійкості банків та страховиків

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Банк Англії оголосив початок другого етапу загальносистемного дослідження стійкості банків та небанківських фінансових установ при стресових ситуаціях над ринком. Перший етап стрес-тестування проводився у червні цього року.

Як стало відомо інтернет-ресурсу УкрСтрахування, протягом 10 днів банки, страховики, пенсійні схеми та клірингові палати Великобританії проведуть оцінку здатності справлятися з шоками, пов’язаними з відсотковими ставками та цінами на високоризикові активи.

«Ми розраховуємо провести другий етап розробки сценарію до 2024 року і маємо намір опублікувати наш остаточний звіт про результати до кінця 2024 року», – йдеться у заяві банку.

«Для небанківських фінансових установ у цьому раунді ми фокусуємося на тому, як зміняться їхні потреби у ліквідності в результаті нашого гіпотетичного сценарію і які дії вони вдадуться у відповідь», – прокоментували в Банку Англії.

Нагадаємо, у першому етапі стрес-тестування взяли участь великі банки, страхові компанії, центральні контрагенти та різні фонди (пенсійні фонди, хедж-фонди та фонди з управління активами).

Коментарі