Біля офісу Chubb відбулася акція протесту із закликом припинити страхування трубопроводу EACOP

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Біля офісу страхової та перестрахувальної компанії Chubb Abbey House у Манчестері (Великобританія) пройшла акція проти участі Chubb у страхуванні Східноафриканського нафтопроводу (EACOP).

Учасники акції закликають Chubb відмовитися від страхової підтримки EACOP, що завдає шкоди екології та місцевим спільнотам.

«EACOP — це проект кліматичної бомби, що загрожує небезпечними наслідками, включаючи, крім іншого, постановку під загрозу коштів для існування сорока мільйонів людей навколо озера Вікторія та нараження на небезпеку тварин у національному парку Королеви Єлизавети», – заявив представник Stop EACOP.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що неурядові екологічні організації не залишають спроб чинити тиск на страхові та перестрахувальні компанії, вимагаючи відмови від підтримки будівництва Східноафриканського трубопроводу EACOP.

Подібні протести відбулися біля офісів таких страховиків, як Travelers Syndicate Management, Lancashire Syndicates, Chaucer Syndicates, Talbot Underwriting, Liberty Managing Agency, Hiscox Syndicates, AIG та Tokio Marine Kiln Syndicates.

Коментарі