Британська Aviva продала свою частку в компанії страхування життя Singlife

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Британська страхова компанія Aviva повідомила про успішне завершення угоди, умовами якої передбачається передача частки Singapore Life Holdings (Sinflife) на користь Sumitimo Life, а також двох боргових інструментів. Загальна вартість операції склала 937 млн фунтів.

Раніше компанія Aviva оголосила, що 25,9% акцій, що їй належать, і два боргові інструменти будуть продані Sumitomo Life. Очікувалося, що продаж буде завершено у четвертому кварталі минулого року.

За словами генерального директора Aviva Аманди Блан, угода спростить бізнес та дасть компанії сильні позиції для подальшого розвитку торговельної діяльності у Великій Британії, Ірландії та Канаді.

Інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що у грудні минулого року японська Sumitomo Life Insurance Company повідомила про купівлю у TPG Capital 35,48% акцій Singapore Life Holdings за 1,6 млрд сінгапурських доларів. Крім цього, Sumitomo Life також запропонувала викуп акцій решти всіх акціонерів. Якщо всі пропозиції будуть ухвалені, Sumitomo Life стане 100% акціонером Singlife.

Коментарі