Через порушення ланцюжків постачання економіка Єврозони може втратити понад 900 млрд євро

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)

Loading...

Через порушення ланцюжків постачання та геополітичних ризиків економіка єврозони вже цього року може втратити понад 300 млрд євро. Якщо війна в Україні продовжиться і наступного року, то цей показник зросте ще на 600 млрд євро.

Такий прогноз міститься у новому звіті консалтингової компанії Accenture, присвяченому перспективі та проблемам європейської економіки в умовах військової агресії росії проти України. Автори звіту відзначають масштабні порушення ланцюжків постачання, початок яких пов’язаний з пандемією Covid-19, які потім посилилися через війну в Україні.

«Якщо до війни якась нормалізація ланцюжка поставок очікувалася в другій половині 2022 року, то тепер ми не очікуємо, що це станеться раніше 2023 року, можливо навіть не раніше 2024 року, залежно від того, як розвиватиметься війна», — прокоментували у Accenture.

Автори звіту рекомендують компаніям диверсифікувати бази постачання, планувати альтернативні вантажні маршрути, робити розподільні центри гнучкими та створювати запаси. Перейти від варіанта «точно вчасно» до варіанту «про всяк випадок».

Комментарии

Залишити відповідь
Войти через: