Дочірня компанія Markel Group постраждала від двох незабезпечених операцій із перестрахування

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Дочірня компанія міжнародного фінансового холдингу Markel Group – Markel Bermuda Limited (MBL) – стала ще однією страховою компанією, яка включена до складу статутного комітету незабезпечених кредиторів у рамках процедури банкрутства стартапу Vesttoo.

Нагадаємо, Vesttoo опинився в центрі скандалу у зв’язку з передбачуваним шахрайством під час надання застави при передачі страхових ризиків. Сума підроблених акредитивів (LOC), оформлених на платформі Vesttoo, оцінюється у $4 млрд.

Згідно з заявою MBL, страхова компанія уклала дві операції із перестрахування з використанням платформи сегрегованих рахунків White Rock Insurance (SAC).

«У рамках цих транзакцій MBL перевела страховий ризик захисту застави на сегрегований рахунок, що належав дочірній компанії Vesttoo, яка, у свою чергу, відповідала за надання перестрахувального забезпечення MBL», – йдеться у заяві.

Два акредитиви на суму $50 млн і $77,75 млн виявилися підробленими, при цьому Vesttoo був зазначений як заявник від імені White Rock, а MBL була вказана як бенефіціар.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв, що рейтингове агентство AM Best моніторить ситуацію з Vesttoo та роль страховиків при передачі ризику.

Коментарі