Економічні збитки від землетрусу в Туреччині та Сирії оцінюються в $90 млрд: Aon

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Аналітики міжнародного страхового брокера Aon представили новий звіт про сукупні економічні збитки від лютневого землетрусу в Туреччині та Сирії.

Згідно з звітом Aon, сукупні економічні збитки склали понад $90 млрд, що робить цю катастрофічну подію найруйнівнішою за період з 2011 року. Кількість загиблих внаслідок землетрусу перевищила 50 тисяч людей, зруйновано десятки тисяч будівель та об’єктів інфраструктури.

За даними Страхової асоціації Туреччини, збитки приватного страхового сектора досягли 76 млрд ($2,8 млрд). Страхові компанії отримали близько 600 тисяч вимог на суму 29,5 млрд. турецьких лір ($1,09 млрд.).

У звіті Aon вказується на невідповідність будівельних конструкцій встановленим для сейсмічних районів нормам. За словами експерта, «існуючі будівлі дуже мало модернізуються, але також дуже слабко дотримуються будівельних стандартів у нових спорудах».

Раніше інтернет-ресурс УкрСтрахування повідомляв, що з 2000 року страхування від землетрусів у Туреччині є обов’язковим для приватних будинків у межах муніципальних кордонів і покривається державним пулом страхування від катастроф TCIP. Однак за відсутність страховки не передбачено юридичних санкцій, і, як наслідок, рівень охоплення страхуванням відрізняється як по всій Туреччині, так і в південно-східних регіонах країни, де сталися землетруси.

Коментарі