Група Aviva отримує доступ до ринку Lloyd’s через покупку Probitas Holdings

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Страхова група з Великої Британії Aviva оголосила про завершення покупки страхової холдингової компанії Probitas Holdings за 249 млн фунтів.

«Це ключова віха для нашого бізнесу Global Corporate & Specialty (GCS), оскільки ми знову виходимо на ринок Lloyd’s. Бізнес Probitas у поєднанні з існуючими можливостями Aviva щодо андеррайтингу, брокерськими відносинами та капітальною базою розширить спектр послуг та пропозицій Aviva, щоб задовольнити більше потреб наших спільних клієнтів», – йдеться у повідомленні Aviva.

За словами генерального директора Aviva UK & Ireland, доступ до ринку Lloyd’s представляє для компанії значну можливість зростання та ще більше розширює брокерську та клієнтську пропозицію.

Раніше інтернет ресурс УкрСтрахування повідомляв про первинне оголошення про угоду. Тоді Aviva оголосила про покупку всього пакету страхової холдингової компанії Probitas Holdings за 242 млн фунтів стерлінгів. Умови угоди передбачали придбання всіх дочірніх підрозділів Probitas та однойменного синдикату на страховому ринку Lloyd’s.

У рамках цієї угоди Aviva купує 49,9% акцій Saudi Re в Probitas за 120 млн фунтів стерлінгів, що залишається предметом умов закриття, включаючи схвалення регуляторних органів.

Коментарі