Італійська Generali покращила рейтинг фінансової стійкості та інші показники

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Згідно зі звітом Fitch Ratings, рейтинг фінансової стійкості Generali покращився до рівня A+ зі стабільним прогнозом. Крім цього, підвищено довгостроковий рейтинг дефолту емітента до рівня A.

Інтернет ресурсу УкрСтрахування зі звіту Fitch відомо, що підвищення рейтингів відображає «дуже сильну капіталізацію Generali та помірний фінансовий важіль», а також «постійне покращення кредитного профілю групи та її високі операційні показники».

Аналітики Fitch Ratings також високо оцінили велику диверсифікацію бізнес-портфеля Generali як за географічними, так і продуктовими напрямками.

Нагадаємо, за підсумками першого півріччя італійська страхова група Generali отримала операційний прибуток у розмірі 3,72 млрд. євро, що на 27,8% перевищує аналогічний показник за перше півріччя 2022 року. Чистий прибуток Generali у першому півріччі склав 2,24 млрд євро проти 864 млн роком раніше. У другому кварталі чистий прибуток Групи склав 1,04 млрд євро проти 383 млн євро роком раніше.

За словами виконавчого директора Філіпа Донне, Група знаходиться на півдорозі до досягнення річних планів за основними показниками.

Коментарі