Канадський страховик життя Sun Life та його дочірні підрозділи отримали високі рейтинги

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок Поки що немає оцінок, голосуйте!
Міжнародне рейтингове агентство AM Best підтвердило рейтинг фінансової стійкості та довгостроковий кредитний рейтинг емітента для компанії страхування життя з Канади Sun Life Financial.

Для деяких її дочірніх підрозділів ці рейтинги підвищилися до рівня А та «а» відповідно. Прогноз цих рейтингів «стабільний».

«Рейтинги Sun Life Group відображають силу її балансу, який AM Best оцінює як найсильніший, а також найвищі операційні показники, сприятливий бізнес-профіль. Група підтримує сприятливий рівень капіталу з поправкою на ризик/…/Компанія продовжує отримувати високі операційні доходи від різноманітних напрямів бізнесу, що призводить до домінуючих позицій на ринку за низкою продуктів». – йдеться у звіті AM Best.

Раніше міжнародна рейтингова агенція AM Best підтвердила рейтинг фінансової стійкості на рівні A+ (вищий) та довгостроковий кредитний рейтинг емітента на рівні «aa-» (вищий) для дочірніх компаній PartnerRe. Рейтингове агентство також підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг для PartnerRe на рівні «a-» (відмінно). Прогноз за цими рейтингами – стабільний.

Коментарі